Інформаційні технології

В школі функціонують 2 комп’ютерних класи з 30 робочими місцями, які під’єднано до глобальної мережі Інтернет. Також забезпечено підключення комп’ютерів до локальної та глобальної мереж в кабінетах хімії, математики, фізики, кабінетів завучів, директора, секретаря, педагога-організатора, бібліотеки. Школа забезпечена 6-ма мультимедійними проекторами та 3-ма мультимедійними інтерактивними дошками, які широко використовуються вчителями-предметниками для організації якісного навчання на своїх уроках та позакласних заходах.

Кабінет математики
Кабінет математики
Кабінет математики
Кабінет математики

Кабінет інформатики

P80109-123858

Кабінет інформатики

Кабінет інформатики
Кабінет інформатики

 Творче і глибоко продумане використання вчителями інтерактивних освітніх систем створює прекрасні розвиваючі можливості як для школярів, так і для самих педагогів, забезпечує сучасний рівень освітньої діяльності на уроках.

Класичні символи шкільного життя – дошка і крейда – безнадійно застарівають ! На зміну їм приходять високотехнологічні інтерактивні дошки.Використання інтерактивної дошки на уроці – це не тільки можливість захопити школярів цікавим матеріалом , але і самому вчителю по -новому поглянути на свій предмет . Використання інтерактивної дошки на уроці однаково плідно незалежно від специфіки предмета – фізика, хімія , біологія, література, російська або іноземна мова . За допомогою інтерактивної дошки набагато легше проводити нестандартні уроки, такі як тренінг, семінар , круглий стіл і багато інших.

Відеофрагменти бінарного уроку математики та інформатики “Побудова графіків функцій”

Відеофрагменти бінарного уроку математики та інформатики

“Умножение десятичных дробей с использованием исполнителя черепашка и графического редактора Paint”

Відеофрагменти уроку англійської мови з використанням ІКТ

Відеофрагмент уроку математики”Ділення многочленів. Теорема Безу та її застосування”

Відеофрагмент уроку Білицької Вікторії Григорівни