![15992102_584535415075676_1017948779_o](http://kram-school35.pp.ua/wp-content/uploads/2017/01/15992102_584535415075676_1017948779_o.jpg)
Заслужений Учитель України, учитель-методист, Соросівський стипендіат, вчитель математики Краматорської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №35 з профільним навчанням Рябуха Олександра Зіновіївна нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, плідну навчально -педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника освіти. Вітаємо з нагородою ! Бажаємо подальших успіхів! Адміністрація та колектив ЗОШ № 35.
Адміністрація ЗОШ № 35.
Leave a Reply
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.