![0-02-04-5c2623a98fd590a492444c3646830c9a05be3b481ab0acad80a3381bd227ad42_718e9a40](http://kram-school35.pp.ua/wp-content/uploads/2019/04/0-02-04-5c2623a98fd590a492444c3646830c9a05be3b481ab0acad80a3381bd227ad42_718e9a40.jpg)
Напередодні Всесвітнього дня здоров’я у Краматорській ЗОШ№35 для учнів 2-Б класу (кл. кер. Шевченко О.Г.) була проведена конкурсна програма «Здоровым быть модно!». Основною метою проведення заходу була пропаганда здорового способу життя.
В класі було дві команди «Барселона» та «Здорові котики».
Ведучі проводили різноманітні конкурси, задавали питання та загадки. Глядачі також брали участь у грі: допомагали однокласникам з відповідями на питання, вболівали за улюблену команду.
Переможцем у цьому змаганні стала команда «Барселона» з відривом у п’ять балів. Вітаємо!
Наприкінці програми всі діти отримали солодкі призи.
Конкурсну програму провели вихованці медіастудії «Радіожурналіст» ЦПР за підтримки громадського союзу «Совість».