![60355069_2317168091937325_5535775419304771584_n](http://kram-school35.pp.ua/wp-content/uploads/2019/05/60355069_2317168091937325_5535775419304771584_n-1.jpg)
17 травня 2019 року в школі пройшов фестиваль “Талановиті діти – майбутнє України”. Переможці та призери Всеукраїнських предметних олімпіад (міського, обласного, всеукраїнського етапів) отримали подарунки від спонсорів. Учні, які займаються в шкільних гуртках продемонстрували свої вміння й досягнення. Щиро дякуємо керівництву ПАТ НКМЗ та депутату міської ради Левченку С.А. за подарунки нашим талановитим дітям.