![44079031_1197470130394405_7139277712392192000_n](http://kram-school35.pp.ua/wp-content/uploads/2018/10/44079031_1197470130394405_7139277712392192000_n.jpg)
15.10.2018 учні 5а і 5б класів разом з класними керівниками та батьками з’їздили до Харкова. Вранці діти побували на екскурсії на шоколадній фабриці, де, в процесі майстер-класу, хлопці дізналися деякі секрети виготовлення шоколадних виробів; здійснили оглядову екскурсію по Харкову, познайомилися з історією міста; у другій половині дня діти і дорослі відвідали екопарк Фельдмана, насолодилися чудовою красою осені. Маленька подорож пройшло в теплій дружній атмосфері. Дякую батькам учнів за організацію поїздки.
16.10.18
Заступник директора з НВР