![IMG-c7083fabdd519828059100f0552be596-V](http://kram-school35.pp.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-c7083fabdd519828059100f0552be596-V.jpg)
З 21 листопада Україна вже вп’яте приєдналася до організації Всесвітнього дня Гідності! Цей захід пройшов у понад 2000 навчальних закладах по всій Україні. Цього року його підтримав Проєкт USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”.
Наша школа теж приєдналася до міжнародної спільноти.
Спільними зусиллями учнів 4-Г класу був проведений захід приуроченій цій події. Також учні приєдналися до Марафону написання листів в рамках співпраці з Amnesty international на підтримку прав і свобод людей в різних куточках світу.