![IMG-b061f8ff7a4d745031f569e9128b790a-V](http://kram-school35.pp.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-b061f8ff7a4d745031f569e9128b790a-V.jpg)
Учні 10-х класів Ліцею 35 імені Валентина Шеймана взяли участь у творчому конкурсі есе “Один день”. За високий рівень знань колектив ліцею та особисто вчитель української мови і літератури Трошина Ганна Петрівна отримали подяки та подарунок – фітнес-браслет. Вітаємо учасників з високими результатами та дякуємо організаторам конкурсу Музею Фонду Ріната Ахметова “Голоси Мирних” за небайдужість до молодого покоління.