![IMG_20220210_163851](http://kram-school35.pp.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220210_163851.jpg)
Вітаємо Романенко Анастасію, ученицю
9-А класу, та Кицина Олега, учня 10-Б класу, учасників фінального етапу Всеукраїнської Інтернет-одімпіади з ІКТ, які представляли на очному етапі в місті Києві не лише Ліцей 35, а й Донецьку область. Діти поринули в атмосферу змагань, отримали задоволення від нових знайомств, мали змогу поспілкуватися з авторами підручників та розробниками програм з інформатики, прослухали розбір авторських задач олімпіади, набралися досвіду для подальших звершень.
Бажаємо вам, щоб завжди вистачало сил і завзяття для досягнення результатів!!